За оперативною інформацією, станом на 11:00 28 березня,  у  Вінницькій  області  зареєстровано 56 підозр  на коронавірусну хворобу COVID-19, у 17 випадках захворювання на коронавірус підтверджено, в т.ч. у 2 дітей.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 28 березня в Україні 311 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 8 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослиї, 1 дитина). За добу було зафіксовано 93 нові випадки.

27 березня по одному випадку підтвердилося у Жмеринському та Могилів-Подільському районах та в Ладижині, решта — у Вінницькому районі та Вінниці. В обласному центрі коронавірусом заразилися особи, які контактували з жінкою, у якої першої діагностували цю хворобу.

На Вінниччині працюють гарячі телефонні лінії для звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:

На території Вінницької області  зареєстровано 42 підозри на  COVID-19.  У 27 випадках діагноз лабораторно не підтверджений, в 9 випадках виявлений коронавірус, в тому числі в однієї дитини. Зразки матеріалів ще від 6 хворих досліджуються.

Щодо ситуації із поширення короновірусуCovid-19 на території області проінформував голова ОДА Владислав Скальський в ході щоденного онлайн брифінгу.

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків. Виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях.

Попри карантин, Вінницький обласний центр служби крові працює у штатному режимі та просить вінничан стати донорами. Приміщення центру постійно дезінфікують, тож служба запрошує здати кров тих містян, які живуть поряд або можуть самостійно доїхати.

Сторінка 1 із 53

Директор департаменту

ГРАБОВИЧ Людмила Олексіївна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua