Як повідомляє обласний департамент охорони здоров’я впродовж  41-го  тижня 2018 року  захворюваність на грип та ГРВІ на 12,7 % нижчою епідемічного порогового рівня.

 

 Впродовж тижня за медичною допомогою  з приводу  ГРВІ звернулось 7516 осіб серед захворілих  5088 (67,7%) дітей.  Було госпіталізовано 255 осіб в т. ч. 224 дитини.

Впродовж найближчих днів в аптечних закладах очікується протигрипозна вакцина.

 Аби не захворіти на грип та гострі респіраторі вірусні інфекції лікарі радять вакцинуватись, правильно харчуватися, позбуватися шкідливих звичок, вести активний спосіб життя, загартовуватися, вживати більше овочів та фруктів, не переохолоджуватися та уникати стресів, які також послаблюють імунітет.

Якщо  заздалегідь потурбуватися про своє здоров’я, воно відповість вам вдячністю!

 

Як повідомляє обласний департамент охорони здоров’я, з 16 червня 2017 року у Вінницькій області офіційно розпочалося виписування електронних рецептів на препарати інсуліну та їх відпуск у аптечних закладах.

Сучасна консультативна поліклініка, нове обладнання та потужна лабораторія, - так Немирівська центральна районна лікарня готується до змін на вторинному рівні надання медичної допомоги.

Головні лікарі обласних та міських медичних установ вторинного і третинного рівня взяли учать в обговоренні процесів, що відбуватимуться у закладах охорони здоров’я починаючи з наступного року.
Ініціатором обговорення виступив обласний департамент охорони здоров’я.

Про стан надання первинної медичної допомоги в області та про подальше впровадження медичної реформи говорили представники обласного Департаменту охорони здоров’я та головні лікарі закладів «первинки». Зібрання відбувалось під головуванням директора Департаменту Людмили Грабович.

Про роботу ендокринологічної служби у Теплицькому, Гайсинському та Могилів-Подільському районах говорили в обласному Департаменті охорони здоров’я під час колегії. Участь у нараді взяли фахівці ДОЗ та керівники районних закладів медичної допомоги.

У своєму звіті про виконання договорів про  медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за 3 квартал 2018 року Національна служба здоров`я повідомила, що Вінницька область входить в трійку лідерів за кількістю підписання декларацій, а також за кількістю закладів, що підписали договори з НСЗУ. Докладніше далі...

Сторінка 1 із 24