Вже багато років поспіль на Вінницькій обласній станції переливання крові стало доброю традицією влаштовувати благодійні акції по залучення до лав донорів населення регіону з метою поповнення запасу компонентів донорської крові для надання невідкладної допомоги хворим, що її потребують.

Cистема попереднього запису та прийому пацієнтів за талонами у Ладижинському МТМО  вводилася поступово. Протягом останніх двох років за системою прийому пацієнтів за талонами працює лікар – кардіолог. Лікар–уролог веде прийом за талонами протягом року. 

У Верховній Раді України зареєстрували ініційований Президентом України Петром Порошенком Проект Закону №7117 “Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості”.

Вірус Коксакі дуже поширений у всьому світі, і має безліч проявів. Алеі досіцей вірус діагностується нечасто, у багатьох випадках діагноз звучить як "лихоманка неясного генезу", "алергічний дерматит", "вітряна віспа", "грип" або "ГРВІ". Все через те, що Коксакі - багатоликий, і виділити конкретні специфічні симптоми не завжди можливо.

Уряд запевнив, що погасить заборгованість перед працівниками медичної галузі до кінця року. Це сталося за результатами зустрічі представників Уряду та МОЗ з Профспілкою працівників охорони здоров’я 15 вересня. Станом на 13 вересня 2017 року заборгованість становить 81,7 млн. грн.

 

 Детальніше за посиланням http://moz.gov.ua/ua/portal/pre_20170919_a.html

19.09.2017  Прес-служба ДОЗ ОДА

У Верховній Раді України зареєстрували ініційований Президентом України Петром Порошенком Проект Закону №7117 “Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості”.

14 вересня в Запоріжжі відбулося відкриття XI Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності медичних сестер «Ескулап Професіонал — 2017». За звання кращої медичної сестри боролися представниці із 21 регіону України.

Універсальна УЗД-система, дефібрилятор та апарат штучної вентиляції легенів — високоточне сучасне обладнання для порятунку хворих із серцево-судинними захворюваннями в рази посилить можливості Вінницького кардіоцентру та закладів, що надають меддопомогу на первинному і вторинному рівнях.

У стінах обласної філармонії «ПЛЕЯДА» відбулася ХХ ювілейна науково-практична конференція «Стандарти діагностики та лікування внутрішніх захворювань з урахуванням рекомендацій доказової медицини».

Увага, грибний сезон!

Розпочався сезон збору грибів. У медичних закладах традиційно починають реєструвати випадки отруєнь грибами. Цей рік, на жаль, не став винятковим.

13 вересня в приміщенні актової зали поліклініки ВОКЛ ім.М.І.Пирогова  для завідувачів хірургічнизх відділень і працівників хірургії відбулося засідання за участі головного спеціаліста відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню — Т.Г. Жовнір та науковців ВНМУім.Пирогова.

На початку вересня медпрацівники первинної ланки селищного  та  районного центрів  первинної медико-санітарної допомоги  взяли участь у командно-штабних навчаннях  з цивільного захисту  населення.

Днями у м.Могилеві-Подільському вже вдев’яте відбулася обласна наукова-практична конференція «Дністрянські терапевтичні читання». Цього року організатори обрали наступну тему – «Сучасні досягнення терапії внутрішніх хвороб».

Сторінка 1 із 8

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21100 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua