Як відбувається медична реформа в контексті децентралізації, як функціонують медичні заклади, які знаходяться на території об’єднаних територіальних громад, які перспективи розвитку медичних закладів?

Жителі смт. Томашпіль, с. Ракова, с. Нетребівка та с. Горишківка, які об’єднані в Томашпільську ОТГ, отримують медичну допомогу у комунальному некомерційному підприємстві «Томашпільський ЦПМСД». Заклад обслуговує понад 7,5 тисяч людей. Більше 80% з них вже обрали собі сімейного лікаря. 

Про актуальні питання діагностики та лікування серцево-судинних хвороб та їх ускладнень говорили під час конференції для практикуючих лікарів «Ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба: невідкладна та планова терапія». 

 ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України» спільно з Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації  здійснюється постійний моніторинг стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

Протягом трьох днів, 20-23 листопада, вінницькі сімейні лікарі, педіатри взяли участь у тренінгу, який спільно проводили обласний департамент охорони здоров’я, університет імені Пирогова та представники Асоціації сімейних лікарів Нідерландів.

КП «Ладижинський ЦПМСД» був сторений в листопаді минулого року. До структури закладу входить дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини та два фельдшерсько-акушерських пункти. Понад 24 тисячі мешканців міста, а також жителі с.Губник, с.Лукашівка отримують тут медичну допомогу.

Сторінка 1 із 27