Попит на доконтактну профілактику (PrEP) зростає - 300 додаткових курсів найближчим часом буде доставлено в лікарні, які виконали план по набору клієнтів. Про це в рамках XII Національної ЛГБТІ-конференції України повідомив Віталій Андрес, фахівець Центру громадського здоров’я України, який курує програму PrEP.

Медичні працівники лікувальних закладів Могилів-Подільського, Муровано-Куриловецького, Шаргородського, Чернівецького та Ямпільського районів взяли участь у черговому тренінгу з назвою «Коморбідні стани у хворих на серцево-судинну патологію».

 На початку навчального року органи державної влади, громадські організації, активісти, лідери думок та просто небайдужі українці об'єдналися разом, щоб максимально привернути увагу молоді до проблеми булінгу і поступово сформувати нетерпимість до цього явища.

У Вінницькій обласній клінічній лікарні ім.М.І.Пирогова вперше в Україні виконано унікальне кардіохірургічне оперативне втручання з приводу тромбоемболії легеневої артерії у вагітної жінки.

За оперативними даними Центру громадського здоров’я України, протягом 35-го тижня 2019 р. на кір захворіли 168 людей –130 дорослих і 38 дітей. Щеплення – єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності.

Майже 123 тисячі українців отримують препарати для лікування ВІЛ. З них майже 16 тисяч ВІЛ-позитивних людей, що мешкають на непідконтрольній території. Загалом Україна має ліки для лікування 152 тисяч ВІЛ-позитивних людей.  

«Центр болю», який  є функціональним підрозділом Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру (Наказ № 60 від 10.07.2019 року), здійснює амбулаторний прийом пацієнтів із гострим та хронічним болем.

Схоже, смерті від кору таки налякали українців і спонукали вакцинуватися багатьох тих, хто раніше сумнівався в необхідності щеплень або й відверто вороже ставився до вакцинації як такої. Принаймні таке враження склалося після ініційованого обласною організацією Товариства Червоного Хреста круглого стола.

Сторінка 1 із 38