Медичні послуги у новій сучасній лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини віднині отримуватимуть жителі Жданівської об’єднаної територіальної громади, що у Хмільницькому районі.

Сучасна консультативна поліклініка, нове обладнання, потужна лабораторія, та операційний блок - такий вигляд має «озброєння» Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування.

У регіони розвозять найбільшу за останні роки партію препаратів для хворих на вірусний гепатит C, закуплених державним коштом. Уже найближчим часом понад 7 тисяч пацієнтів із вірусним гепатитом C зможуть пройти інноваційний курс лікування безоплатно, повідомляють на сайті Центру громадського здоров’я МОЗ України.

 МОЗ України повідомило, що понад 7 000 курсів лікування від гепатиту С надіслано до регіонів. Це означає, що 7 000 українців зможуть безоплатно вилікуватися від цієї хвороби. Як потрапити до черги і які препарати необхідні саме вам – читайте у новому матеріалі Центру громадського здоров’я України.

МОЗ України опублікувало для громадського обговорення проект Закону, який значно посилить боротьбу з курінням і наблизить наше законодавство до норм Європейського Союзу. Зокрема йдеться про нові ефективні медичні попередження на упаковках звичайних і електронних сигарет, заборону “важких” (з високим вмістом смол і нікотину) та “смачних” (ароматизованих) сигарет.

У Вінниці 11-12 липня у Центрах первинної медико-санітарної допомоги міста (ЦПМСД) та в Прозорих офісах будуть проводитись заходи, що включатимуть вимірювання артеріального тиску, рівня цукру в крові, визначення індексу маси тіла, розповсюдження інформаційних матеріалів.

Змінити свій номер телефону, вказаний у декларації з лікарем, стало простіше. Відтепер звернутися в НСЗУ можна через онлайн форму на сайті Служби (розділ Громадянам, підрозділ Користувачам ЕСОЗ).

Неінфекційні захворювання (НІЗ) - це хворобливі стани, які не передаються від людини до людини, тривало перебігають і повільно прогресують, а також погіршують психоемоційне і фізичне здоров'я. НІЗ с результатом поєднаного впливу генетичних, фізіологічних, екологічних і поведінкових чинників. 

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» у партнерстві з ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ України» провели перший Всеукраїнський форум медсестер «Майбутнє медсестринства в Україні».

В рамках Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їхнього незаконного обігу, який у світі   відзначається щорічно 26 червня, на Європейській площі у Вінниці відбулася публічна акція. До її участі долучилися Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія», центр громадського здоров’я,  громадська організація «Впливові люди» та фонд «Подільська громада».

Діалог з пацієнтом є першочерговим завданням медичних працівників, а тим більше – сімейних лікарів. Тому, нині фахівці первинної ланки активно змінюють шляхи своєї діяльності у напрямку профілактики.

Сторінка 1 із 35