На базі Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру функціонує Центр лікування надлишкової ваги та ожиріння

 Ожиріння - це проблема,  яка на сьогодні посідає одне із перших місць серед населення.  На базі Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру функціонує Центр лікування надлишкової ваги та ожиріння.

 У Центрі ви зможете отримати консультацію лікаря-дієтолога, ендокринолога, гінеколога, психолога. А також пройти всі необхідні обстеження для виключення гормональної причини надлишкової ваги, патології щитоподібної залози та діабету, скористатися тренажерним залом, пройти курс масажу та здійснити масу фізіопроцедур для досягнення бажаного результату.

 Серед методів лікування пацієнтам пропонують вакуумну терапію. Вона проводиться за допомогою чеського апарату.

«Якщо пацієнт має проблемні відкладення жиру в зоні живота тобто є абдомінальне ожиріння, що особливо небезпечно для внутрішніх органів, на спині, руках, ногах, турбує друге підборіддя то застосовуємо вакуумну терапію.  Також вона застосовується для регулярного догляду за обличчям - ліфтинг, корецію контурів та овалу», - зазначає

 Процедура триває від 45 до 60 хвилин. Для максимального ефекту лікарі радять до 10 процедур.

За більш детальною інформацією звертаєтеся до Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру, що по вул. Мічуріна, 32.

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]