На Вінниччині реалізується проект: «Створення належних умов лікування хворих та сприянню боротьбі з поширення пандемії коронавірусної інфекції COVID-19».

Дана доброчинна акція спрямована на допомогу медичним закладам, де лікуються хворі на COVID-19. Загалом, її проведено в близько 30 медичних установах Вінницької, Сумської, Івано-Франківської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької областях та м Київ.

Організатори проєкту – Благодійна організація "Адвентистське Агенство Допомоги та Розвитку в Україні".

«Наш обов’язок як Церкви, долучатися до благодійних проєктів, допомагати нужденним, творити добрі справи та піклуватися про тих, хто цього потребує. Разом спільною ініціативою ми захищаємо медиків від інфікування, адже кожен п’ятий інфікований коронавірусом - медик» - наголосив голова Подільської конференції Церкви АСД Олександр Зайцев.

Завдяки благодійному внеску Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів та Церкви Адвентистів Сьомого Дня в Україні на загальну суму 95 000 грн закуплено засоби індивідуального захисту для медичних працівників.

Серед придбаного - товарно-матеріальні цінності: костюми біологічного захисту/ комбінезони MICROSAFE-506, бахіли, респіратори Мікрон FFP 3, рукавички оглядові, антисептики для рук та обробки приміщень Vital.

Благодійну пожертву надано для Вінницької ЦРКЛ, Вінницької МКЛ №1, Калинівської ЦРЛ, Хмільницької ЦРЛ.

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua