У департаменті охорони здоров’я триває перевірка роботи медичних закладів

Днями про свою діяльність звітували Погребищенський медичний коледж, Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр, база спеціального медичного постачання, Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро та Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників.

Заклади спільно з фахівцями департаменту говорили про здобутки минулого року та ділилися планами на 2020 рік.

Так Погребищенський медичний коледж планує провести реконструкцію навчальних корпусів та студентського гуртожитку, придбати нове обладнання для навчання студентів, а це – манекени та реактиви.

Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на 90% готовий до підписання угод з Національною службою здоров’я України. Заклад працюватиме з пакетом послуг «Екстрена медична допомога».

У Центрі післядипломної освіти медичних працівників протягом 2019 року проводилися навчання медиків з надання реабілітаційної допомоги, готувалися анестезіологи для новонароджених. Отримували знання не лише лікарі з Вінниччини, а й зі Львова, Дніпра та Києва.

Далі Центр планує відкрити навчальну кімнату, придбати манекени, апарати ЕКГ та дефібрилятори  для навчально-тренувального процесу.

До змін в галузі також готові шкірно-венерологічний центр, база спеціального медичного постачання, Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро. Заклади планують придбати нове обладнання та провести ремонти будівель.

Директор департаменту

ГРАБОВИЧ Людмила Олексіївна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua