Епідемії грипу в області немає

Про епідемічну ситуацію щодо грипу та ГРВІ в області поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради.

«Станом на 51 тиждень цього року, в області спостерігається стабільна ситуація по гострих распіраторних захворюваннях та грипу. Рівень захворюваності на Вінниччині на 25,8% нижчий епідпорогу», - зауважила Надія Марусяк. 

За її словами, тяжких хворих немає, а 64% захворілих – діти. Відповідно до результатів вірусологічного обстеження, зафіксовано 1 позитивний результат на вірус грипу «А». Також методом люмінесцентної мікроскопії досліджено матеріал від 3 осіб: отримано 1 позитивний результат на вірус парагрипу та 1 на аденовірус. Загалом, ситуація в області стабільна. 

«На сьогодні щепленнями від грипу охоплено близько 15000 осіб. У лікарнях наявні антибіотики та противірусні препарати в повному обсязі», - зазначила посадовиця.  

Щодо захворюваності на кір, то за останній тиждень на Вінниччині зареєстровано 6 випадків захворювання у дітей.

«Щепленнями проти кору охоплено майже 85% дітей однорічного віку, а також 85% дітей віком 18 місяців. Провакциновано 60% дітей віком 6 років, а також майже 90% шістнадцятирічних. Наразі щепленнями охоплено майже 84% дорослого населення», - зауважила Надія Марусяк.

Директор департаменту

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua