Нагороду «Лідер медичної галузі року» отримав очільник кардіоцентру

12 лютого у вінницькому ресторані «Mont Вlanc» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року - 2018».

Ними стали більше трьох десятків вінничан у різних номінаціях - це провідні діячі різних галузей, які домоглися найпомітніших результатів у своїй сфері діяльності.
Нагороду «Лідер медичної галузі року» отримав Володимир Гладких, кандидат медичних наук, головний лікар КНП «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології».

Довідка

Центр є провідною структурою з лікування кардіологічних та кардіохірургічних пацієнтів Вінницької області.  Діагностика та лікування надаються висококваліфікованими спеціалістами закладу, в співпраці з провідними науковцями кафедр Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова. У штаті КЗ «ВРЦСП» - 155,5 посад, із яких 44 - лікарських, 63,7 - середнього медичного персоналу, 28,0 - молодшого персоналу та інших - 19,7. У закладі працює штат з 155 чоловік. З них 39 - лікарів, працюючих у закладі, 15 - з вищою кваліфікаційною категорією та 6 - кандидатів медичних наук.