Рухомий флюорографічний кабінет працював у Томашполі

Щорічно кожна людина повинна проходити один із основних профілактичних методів обстежень-флюорографію, що дає змогу виявити захворювання органів грудної клітки, зокрема найбільш небезпечних – туберкульозу та раку. 

На жаль, Україна входить до тих країн, де високий рівень захворюваності  на туберкульоз. На сьогодні вчасно виявлений туберкульоз є виліковним захворюванням. Але виявлення хвороби багато в чому залежить від свідомості самих людей, у тому числі і від своєчасного проходження флюорографічного обстеження.
З метою проведення флюорографічного обстеження населення району, покращення виявлення туберкульозу та інших захворювань легень, попередження занедбаних форм та передчасної смерті від туберкульозу та інших небезпечних хвороб 23-24 липня у селищі Томашпіль працював пересувний флюорограф Вінницького обласного протитуберкульозного диспансеру. Його послугами скористались не тільки жителі селища, а й жителі інших населених пунктів району. Протягом двох днів обстеження пройшли більше двохсот чоловік різного віку та професії.      

Прес-служба ДОЗ ОДА