У Тростянецькій центральній районній лікарні відкрили відремонтоване відділення реанімації та інтенсивної терапії

Майже 905 тисяч гривень було витрачено на реконструкцію відділення реанімації та інтенсивної терапії у Тростянецькій центральній районній лікарні.

За словами завідувача відділення реанімації та інтенсивної терапії Романа Кучеренка, ремонтні роботи у приміщенні лікувального корпусу  було здійснено минулого року.  Нинішнього року відділення було оснащене новою медичною технікою.

-Відділення забезпечене апаратом штучної вентиляції легень для дорослих, і для дітей від шести років, функціональними ліжками. Також коштом державного бюджету було придбано монітор-пульсоксиметр та шприцевий дозатор, - розповідає Роман Кучеренко.

На відкриття оновленого відділення завітав голова ОДА Валерій Коровій

 Відділення анестезіології та інтенсивної терапії на базі Тростянецької ЦРЛ відкрилось в 1997 році. Відділення розраховане на шість ліжок. На даний час у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії працюють цілодобово, готові надавати невідкладну допомогу чотири лікарі, лікар-лаборант, десять медичних сестер, два анестезисти, шість молодших медичних працівників, п’ять лаборантів.

Прес-служба ДОЗ ОДА

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua