Обласний вокально-хореографічний проект «Show me what you got».

За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації у з 22 березня по 05 квітня 2018 року реалізовано обласний вокально-хореографічний проект «Show me what you got», який об’єднав активну та талановиту молодь з усієї Вінниччини.


Метою стало залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських студій, налагодження творчих відносин між хореографічними та вокальними колективами міста.
Проект реалізовувався у три етапи: кастинг, півфінал та фінал. По завершенню кастингу у кожного з шести наставників категорій «вокал» та «хореографія» було по 4-5 підопічних. 
У півфіналі проекту, який відбувся 29 березня, учасники демонстрували виступи у тріо, дуетах або сольних номерах, які визначались жеребкуванням. У фінал пройшли тільки кращі з кращих – по двоє учасників з кожної команди, які демонстрували дуети, сольні номери та мистецтво імпровізації. 
У півфіналі та фіналі учасників оцінювало журі, до складу якого входили керівники танцювальних студій та вокальних класів Вінниці, а також глядачі, які могли голосувати шляхом вкидання вхідних квитків з вказаним прізвищем в чаші, що були розміщенні перед сценою. 
Переможцями проекту стали Олександра Мельничук (у вокальній категорії) та Костянтин Біленко (у хореографії).