Провели вебінар для працівників "фронт"-офісів територіальних громад, які здійснюють прийом документів мешканців через ПК "Соціальна громада", та спеціалістів "бек"-офісів органів соціального захисту населення РДА. Відпрацювали такі питання:

Проєкт створено для тих, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також для тих, хто має власні ідеї і шукає можливості втілити їх разом із однодумцями.

Депутати підтримали підготовлений Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації проєкт «Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників бойових дій та їхніх дітей протягом І та ІІ семестрів 2020-2021 навчального року».

Виїзну робочу зустріч сьогодні провели заступник начальника управління- начальник відділу Тростянець Наталя Томін з колегами Управління соціального захисту населення Гайсинської РДА Відділ Тростянець із працівниками Ободівської територіальної громади.

Виїзну робочу зустріч з керівним складом та працівниками Брацлавської селищної територіальної громади сьогодні провели начальник Управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації Микола Богач та заступник начальника Управління Ольга Бурдо.

Сьогодні, 25 лютого, радник голови ОДА з питань молодіжної політики Микола Кобися та працівники Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА
з робочим візитом відвідали Гніванську міську раду. Проаналізували наявну ситуацію із молодіжною політикою в громаді та обговорили створення консультативно-дорадчого органу. 

 
На участь у Конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціативі.

22 лютого відбулися установчі збори у Райгородській громаді . До складу новоутвореного консультативно-дорадчого органу увійшли 19 молодих людей віком від 15 до 28 років. Серед них учні, студенти, мами у декреті, місцеві активісти. Усі висловили бажання працювати на розвиток громади та змінювати життя молодих людей на краще . Головою стала Світлана Міченко.

Нещодавно в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації відбулася робоча зустріч з заступником директора
Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" Андрієм Мельничуком.

На рахунки отримувачів виплати допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, в тому числі на догляд (крім державної соціальної допомоги на догляд особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої статті 7 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»),

Перша заступниця Голови обласної державної адміністрації – Наталя Заболотна привітала членів колегії, а також колег з органів соціального захисту населення райдержадміністрації, міських рад міст обласного значення, місцевих громад, підвідомчих комунальних закладів системи соціального захисту населення, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які долучилися до засідання online, наголосивши на тому, що 2020 рік був водначас і складним, і визначальним для соціальної та молодіжної політики в державі в цілому та в області зокрема, адже впродовж року перед цими галузями постійно поставали нові виклики, завдяки своєчасному та ефективному реагуванню в 2020 році було забезпечено виплату всіх допомог, пільг, субсидій, послуг, що надаються в рамках виконання державних, обласних та місцевих програм.

Цілих 2 проєкти Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА увійшли в «Каталог кращих практик молодіжної роботи 2020». 476 сторінок щастя. Це все про молодіжну роботу в Україні.
Які ж проєкти стали одними з кращих?

 У Вінницькій студії були присутні перша заступниця Голови облдержадміністрації Наталя Заболотна та керівники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області.

Спільно з Вінницьким обласним центром соціальних служб продовжуємо працювати щодо організації та забезпечення надання соціальних послуг на базовому рівні.
Сьогодні працювали безпосередньо з Надавачами соціальних послуг територіальних громад, що функціонують на теренах Вінницької області:

  1. Налаштовуємо робочі місця "фронт"-офісів місцевих громад для здійснення прийому документів мешканців через ПК "Соціальна громада"
  2. Двостороння комунікація - це важливо!
  3. Спільно з Вінницьким обласним центром соціальних служб продовжуємо працювати з структурними підрозділами соціального захисту населення територіальних громад щодо організації та забезпечення надання соціальних послуг на базовому рівні.
  4. Взято участь у презентації інформаційно-практичного видання «Ґендерна політика в нормативно-правових актах. Частина 1».
  5. Засідання комісії зі щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів комунальної власності установ/закладів соціального захисту населення області за 2020 рік.
  6. Вітаємо Іллінецьку громаду зі створенням Молодіжної ради.
  7. Домашнє насильство є однією з найпоширеніших форм порушення прав людини.
  8. Постійна увага та турбота до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з боку держави забезпечується в нашому регіоні.
  9. Вітаємо «Кадетський корпус поліції» з відкриттям!
  10. Програми на 2021-2025 роки ПРИЙНЯТО.

Сторінка 1 із 54