Сьогодні під головуванням першого заступника Голови обласної державної адміністрації Наталі Заболотної в онлайн режимі відбулось Засідання Комісії з питань звільнення осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, які страждають на психічні розлади від плати за соціальну послугу стаціонарного догляду в психоневрологічних інтернатах в оновленому складі.

В online форматі відбулося засідання колегії Департаменту. На порядку денному було два надзвичайно важливих питання. Зокрема це: влаштування до Комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» мешканця Вінницької територіальної громади та влаштування до Комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» мешканця Джулинської сільської територіальної громади.

14 грудня відбулась Міжнародна онлайн-конференція «Боротьба з безробіттям серед молоді за допомогою інноваційних освітніх практик у країнах Східного партнерства» за результатами впровадження проєкту «Розвиток навичок працевлаштування через навчання молоді за принципом "рівний рівному" у Вірменії, Молдові та Україні - EMPLO(YOU!)TH». Проєкт впроваджений консорціумом організацій на чолі з Europuls - Centrul de Expertiza Europeana та у партнерстві з YIC Gyumri - Youth Initiative Centre NGO (Вірменія), MilleniuM Training and Development Institute (Молдова) та Вінницьким регіональним центром інформації «Креатив» (Україна) за фінансової підтримки Європейського Союзу через систему регрантингу на 2021 рік Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Локальні партнери в Україні: Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА , Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат".

Сьогодні, 14 грудня у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулося покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи.

4 грудня 2021 року в МДЦ «Артек» розпочалася остання у цьому році, 12  передноворічна зміна, одинадцята соціальна зміна «Під оберегом Святого Миколая». Діти пільгових категорій, із усіх районів (35 осіб) протягом 21 дня  у колі друзів із усієї України відпочиватимуть у кращому дитячому центрі країни.

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 19.11.2021 року № 655 «Про організацію ХІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами Вінницької, Жмеринської, Могилів-Подільської, Тульчинської, Хмільницької райдержадміністрацій здійснено організаційні заходи та забезпечено направлення дітей пільгових категорій (39 осіб), які відпочиватимуть та навчатимуться в дитячому  центрі із 05 до 25 грудня 2021 року.

У жовтні 2021 року було оголошено старт нового етапу ювілейного 15-го Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2021». Переможців будуть відзначатимуть в 18 колективних, 3 індивідуальних і 4 спеціальних номінаціях.

На Вінниччині стартувала щорічна всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Щоб відзначити початок кампанії, будівлі обласної державної адміністрації та Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області підсвітили помаранчевим – офіційним кольором інформаційної кампанії з протидії насильству.
25 листопада біля будівлі обласної державної адміністрації за участю Першого заступника Голови обласної державної адміністрації Наталі Заболотної відбувся прес-брифінг.

Глобальний локдаун сприяв стрімкому проникненню онлайн середовища в усі сфери життя. Проте щоб бути впевненим користувачем варто постійно вдосконалювати свої digital skills.

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 29.11.2021 року № 635 «Про організацію ХІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами Вінницької, Жмеринської, Могилів-Подільської, Тульчинської, райдержадміністрацій, виконавчих комітетів Вінницької, Жмеринської міських рад здійснено організаційні заходи та забезпечено направлення дітей пільгових категорій (35 осіб), які відпочиватимуть та навчатимуться в дитячому  центрі із 12 листопада до 01 грудня 2021 року.

11 листопада 2021 року в МДЦ «Артек» розпочалася чергова, одинадцята соціальна зміна «Свої права: вивчаю,знаю,захищаю». Діти пільгових категорій, із усіх районів (35 осіб) протягом 21 дня  відпочиватимуть у кращому дитячому центрі країни.

Під час засідання робочої групи з питань протидії торгівлі людьми обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми обговорили конкретну ситуацію щодо особи, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, розглянули питання щодо можливості надання їй притулку.

19 жовтня 2021 року в МДЦ «Артек» розпочалася чергова, десята соціальна зміна «Я обираю майбутнє». Діти пільгових категорій, Вінницького (8 осіб), Могилів-Подільського (7 осіб), Хмільницького (4 осіб) районів, міст Вінниці (13 осіб), Могилева-Подільського (2 особи), Хмільника (3 особи) отримали можливість відпочити у кращому дитячому центрі країни.

На Вінниччині в рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми пройшла інформаційна акція «Хода за свободу».
Акцію організовано втретє з метою привернення уваги громадськості до цієї проблеми.

Право громадян на своєчасність призначення та отримання державних соціальних допомог, житлових субсидій та інших виплат в умовах запровадження програмного комплексу «Інтегрована система « Соціальна громада».

Питання виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг знаходяться на постійному особливому контролі Уряду та керівництва обласної державної адміністрації.

Такою є і наша зустріч з представниками фахівців соціальної сфери громад Вінницької області (Тульчинської, Краснопільської, Томашпільської, Барської, Джулинської, Вороновицької), метою якої є ознайомлення з роботою спеціалізованих служб для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та Центром для дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками, а саме:

Програма житлових субсидій – це адресна підтримка тих громадян, які не мають можливості оплатити комунальні послуги.

26 вересня 2021 року в МДЦ «Артек» розпочалася чергова, дев’ята соціальна зміна «Україна починається з мене». Діти пільгових категорій, Вінницького (8 осіб), Жмеринського (5 осіб), Хмільницького (6 осіб) районів, міст Вінниці (10 осіб), Жмеринки (2 особи), Могилева-Подільського (3 особи), Хмільника (3 особи) отримали можливість відпочити у кращому дитячому центрі країни, поглибити свої знання із історії країни та взяти участь в обговоренні актуальних питань сьогодення, зокрема, хто вони, сучасні герої України, що значить бути патріотом, хто є захисник Вітчизни, як діяли наші нащадки, щоб Україна здобула волю і свободу, що має зробити кожен українець сьогодні для єдності країни, миру і процвітання України?  

  1. Про організацію ІХ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»
  2. Базовий тренінг програми «Молодіжний працівник».
  3. Чергове засідання Робочої групи з питань протидії торгівлі людьми обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
  4. Засідання обласної міжвідомчої Робочої групи щодо створення міжсекторального центру захисту для дітей, які постраждали та/або стали свідками насильства, кримінального правопорушення (модель Барнахус)
  5. Здобуваємо нові компетенції та йдемо в ногу з часом!
  6. Відкриті до молоді та завжди раді ділитись власним досвідом з іншими!
  7. Для працівників Вінницької обласної прокуратури проведено навчальний семінар з гендерних питань.
  8. Робоча зустріч з начальниками управлінь соціального захисту населення Вінницької, Гайсинської, Жмеринської, Хмільницької райдержадміністрацій.
  9. Молодіжний працівник повертається!
  10. Обмінювалися досвідом роботи у напрямку запобігання домашньому насильству з представниками фахівців соціальної сфери громад Київської області (Димерської, Васильківської, Глевахівської, Томашівської).

Сторінка 1 із 60