На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 26. 10.2018р. № 1594 «Про організацію ХІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до дитячого оздоровчого закладу УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) на період з 12 листопада по 2  грудня 2018 року  на  тематичну зміну Наш вибір – європейська Україна направлено 33 дітей пільгових категорій з районів та міст обласного значення:

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від  26.10.2018р. № 1593 «Про організацію ХІІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»  Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до дитячого оздоровчого закладу МДЦ «Артек» на період з 11 листопада по 1 грудня направлено 39 дітей пільгових категорій з районів та міст обласного значення:

09 листопада 2018 року відбулася семінар-нарада з відповідальними особами структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення, представниками Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації за участі заступника Міністра соціальної політики України Л.Попової та представників Фонду соціального захисту інвалідів.

9 листопада представники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації взяли участь у скайп - конференції з проблемних питань надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», проведеної Міністерством соціальної політики України .

9 листопада у Департаменті соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації відбувся прес-брифінг Генерального директора Директорату сім'ї та соціальної підтримки Міністерства соціальної та молодіжної політики України Віталія Музиченка та директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna на тему: «7 Основних змін в програмі житлових субсидій».

Сьогодні за участі заступника Міністра соціальної політики України Лариси Попової та Гендиректора Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики України Віталія Музиченка під головуванням директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna проведено семінар-нараду на тему: «Зміни у порядку надання житлових субсидій та практичні аспекти їх впровадження».

Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації запрошує усіх вінничан відвідати міжнародну фотовиставку "РівноДоступність. Жити гідно всупереч долі", яку організовує Національна Асамблея людей з інвалідністю України у співпраці з Посольством Швеції в Україні та Шведським Інститутом. Фотовиставка вже побувала в понад 30 країнах світу, у Вінниці триватиме з 8 по 28 листопада 2018 року у приміщенні Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації за адресою вул. Хмельницьке шосе, 7, І поверх.

Сьогодні директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Natalia Zabolotna взяла участь у нараді з головами ОТГ, головами районних державних адміністрацій та міськими головами під головуванням голови Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, та поінформувала про новий порядок призначення житлових субсидій для населення.

Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації та Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об'єднання народних університетів» (DVV International) в Україні провели тренінгове навчання для спеціалістів закладів соціальної сфери, які працюють з людьми похилого віку.

В рамках Обласної цільової соціаььної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді сьогодні, 2 листопада, проходить "Літинський фестиваль військово-патріотичної пісні імені Гандзюка, Гальчевського та Шепеля".

Сьогодні у прекрасній залі Вінницького драмтеатру імені М.Садовського мали гарну приємність святкувати та віншувати кращих працівників соціальної сфери Вінницької області!
Соціальна сфера надзвичайно важлива галузь, яка потребує постійної уваги, підтримки, турботи, розуміння, розвитку, віддачі, щирості та тепла душі не тільки від тих, хто безпосередньо працює з людьми на місцях, а й з боку органів влади усіх рівнів.

Під головуванням директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna Natalia Zabolotna розпочалось засідання робочої групи з питань запобігання домашньому насильству.

30 жовтня директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Natalia Zabolotna провела скайп-нараду з начальниками управлінь органів соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення. 

25 жовтня, у офісі Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı - TİKA відбулась зустріч директорки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna з координатором Програми Турецького агентства зі співробітництва та координації в Україні Хаджи Байрамом Болатом.
Під час зустрічі обговорили реалізований спільний проект та подальшу співпрацю.

24 жовтня Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації - Natalia Zabolotna, заступник голови з соціальних питань обласної організації УТОС - Костянтин Ільницький, керівник лабораторії "MOBILIS", співрозробник системи звукової навігації - Сергій Агеєв презентували звуковий маяк для монтажу над входом до будівель - Mobilis SB B.01.

24 жовтня у Вінницький молодіжний центр "Квадрат" відбулась робоча нарада за участю заступника голови постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Чаленко Дмитро, директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna та її заступника Олександр Мельник.

23 жовтня в рамках виконання Плану спільних заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення у Вінницькій області за ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з соціальними партнерами (Головним управлінням Пенсійного фонду у Вінницькій області, Головним управлінням державної фіскальної служби у Вінницькій області, Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області) відбулася зустріч з випускниками ДНЗ «Вінницький ЦПТО переробної промисловості» стосовно переваг легального працевлаштування.

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 05.10.2018р. №1469 «Про організацію ХІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до дитячого оздоровчого закладу УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) на період з 20 жовтня по 9 листопада 2018 року на тематичну зміну оздоровчо-пізнавального спрямування (формування у дітей знань і навичок безпечного способу життя, актуалізація дбайливого ставлення дітей до себе і оточуючих людей) направлено 33 дітей пільгових категорій з районів та міст обласного значення:

За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації у Вінницькому національному технічному університеті вже вдруге відбувся Вінницький регіональний Хакатон IT-SCOUTS з програмованих роботів. Цього разу у змаганнях брало участь десять команд дітей та молоді віком від 8 до 16 років. Програмування схем Ардуіно, м-Ботів, проходження лабіринту та точність і швидкість в оперуванні інформацією, складання завдань з web-програмування - далеко не повний перелік вмілостей, які показали IT-SCOUTS.

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від  05.10.2018р. № 1470 «Про організацію ХІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»  Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до дитячого оздоровчого закладу МДЦ «Артек» на період з 19 жовтня по 8 листопада направлено 39 дітей пільгових категорій з районів та міст обласного значення:

18 жовтня у м. Вінниця Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Вінницькою міською радою, громадськими організаціями «Джерело надії» та «Прогресивні жінки» проведено вуличну акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить. 

  1. У Вінницькій області обговорили проблеми протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим.
  2. Оновлення законодавства в сфері запобігання та протидії домашньому насильству вимагає посилення міжвідомчої співпраці.
  3. Засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
  4. Вулична акція „Walk for Freedom/Хода за свободу”.
  5. Обласний семінар – практикум для працівників органів соціального захисту наслення.
  6. Обговорення інформаційної кампанії до Європейського дня протидії торгівлі людьми.
  7. Засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  8. Міжнародний день людей похилого віку.
  9. УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса).
  10. Всеукраїнський фестиваль "Будь молодим - живи активно".

Сторінка 1 із 22