Робоча зустріч на тему «Стан соціально-трудових відносин на окремих підприємствах регіону».

21 лютого поточного року за участю представників Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та Відділення національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області відбулася робоча зустріч на тему «Стан соціально-трудових відносин на окремих підприємствах регіону».

Під час діалогу значну увагу було зосереджено на причинах виникнення конфліктних ситуацій. Фахівцями Відділення національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області відмічено, що упродовж всього періоду діяльності Відділення більшість трудових конфліктів виникли з причин невиконання колективних договорів, законодавства про працю, зокрема  в частині оплати праці.

За підсумками проведеної зустрічі досягнуто домовленість щодо подальшої координації взаємодії Відділення з Департаментом щодо реалізації заходів з питань сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів та їх своєчасного вирішення.

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua