Засідання колегії Департамента соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

Сьогодні в «Обласний пансіонаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» пройшло засідання колегії Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА. Перед початком заходу відбулось відкриття та презентація оздоровчо-реабілітаційного відділення Пансіонату із сучасним ремонтом, обладнанням і, головне, із сучасними послугами.


Natalia Zabolotna, директор Департаменту представила підсумки розвитку соціальної та молодіжної політики у Вінницькій області у 2017 році та основні завдання на 2018 рік.
Своїми враженнями із присутніми поділився Валерій Коровій, голова обласної державної адміністрації, який акцентував увагу на важливості таких позитивних і реальних змін у закладах соціальної сфери. 
Про важливості роботи у напрямку забезпечення доступності у кожному населеному пункті Вінниччини говорила Рая Панасюк , уповноважена Уряду з питань людей з інвалідністю. 
Нові державні стандарти у роботі з людьми з інтелектуальними й ментальними порушеннями презентувала Світлана Демко, директорка центру соціально-психологічної реабілітації «Обрій». 
Про виконання галузевої угоди повідомила учасників колегії Галина Собко, голова Вінницької обласної організації профспілок працівників соціальної сфери України.
На завершення голова Вінницької обласної ради жінок України Валентина Кичак вручила подяку Natalia Zabolotna.