Конференція на тему «Розвиток Молодіжних Центрів: підсумки та дороговкази».

Вчора Директор Департаменту молодіжної та соціальної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна взяла участь у  конференції на тему «Розвиток Молодіжних Центрів: підсумки та дороговкази», яка відбулась в Вінницькому Молодіжному Центрі «Квадрат». На конференції були присутні: Валерій Коровій - голова Вінницької ОДА, Олександр Ярема - заступник міністра молоді та спорту України, Галина Якубович - заступниця Вінницького міського голови, Віра Шелест - менеджер програм УВКБ ООН.

Під час офіційного відкриття заходу відбулась презентація концепції та розроблений дизайн майбутнього Обласного молодіжного центру. Найактивнішим партнерам з числа влади, громадських організацій та волонтерів координаторка проекту молодіжного центру «Квадрат» разом із Наталею Заболотною вручили подяки за сприяння у розбудові та створенні молодіжного центру.

Своїм досвідом з учасниками конференції під час панельної дискусії ділились представники асоціацій молодіжних центрів України; просторів: Артинов, Чердак, iHub, NGO HUB, Бідняжки, LEVEL80. Була обговорена низка питань, з якими зіштовхуються молодіжні лідери на районному (міському) рівні.

Подарунком для усіх запрошених на завершення офіційного заходу став Квартирник від Молодіжного центру «Квадрат» за участю Богдана Совика та гурту «JazzforaCat», а також тусовка в стилі електронної музики від BURO, Dj Doom Shark, Dj Prysich.