Комунальний заклад «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг» отримав обладнання від Управління Верховного комісара ООН з питань біженців.

Сьогодні Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна разом з директором комунального закладу Чорним Богданом Володимировичем прийняли обладнання від Управління Верховного комісара ООН з питань біженців у вигляді меблів, побутової техніки, кухонного інвентарю, бойлерів, душових кабін, посуду та іншого на загальну суму 615 тис. грн. Крім того, за кошти обласного бюджету встановлено новий модуль котельні, вартість якого становить майже 600 тис. грн.

  Обласна комунальна установа «Вінницький обласний центр реінтеграції бездомних громадян»  24.03.2017 року здійснила перетворення у комунальний заклад «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг» шляхом  реорганізації.

  Створення такого закладу спрямовано на охоплення послугами декілька категорій сімей (осіб), що перебувають в складних життєвих обставинах а саме: постраждалих від насильства в сім’і та жертв торгівлі людьми, внутрішньо-переміщених осіб та інших. На сьогодні в закладі проводяться ремонтні роботи.