Перше організаційне засідання конкурсної комісії з визначення проектів (заходів) інститутів громадянського суспільства.

Сьогодні відбулось перше організаційне засідання конкурсної комісії з визначення проектів (заходів) інститутів громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2018 році.


Відповідно до порядку денного, голова конкурсної комісії - директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna оголосила накази про проведення конкурсу та про створення конкурсної комісії, до складу якої увійшли представники влади та громадськості.
Рішенням конкурсної комісії до відкритого захисту допущено 7 із 9 проектів. Два проекти було відхилено через невідповідність критерію Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року №1049 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" в частині створення громадського об'єднання за 2 роки до розміщення Оголошення про проведення конкурсу.
Також визначили дату наступного засідання конкурсної комісії - 4 січня 2018 року, на якому проводитиметься захист проектів керівниками інститутів громадянського суспільства.