В рамках «Сьвєнтокшисько-Вінницької Академії Молодих Лідерів» активна молодь Вінниччини вирушила у Сьвєнтокшиське воєводство Республіки Польща.

21 листопада, в рамках «Сьвєнтокшисько-Вінницької Академії Молодих Лідерів» активна молодь Вінниччини вирушила у Сьвєнтокшиське воєводство Республіки Польща

З метою сприяння встановленню контактів та опрацюванню плану спільних дій молодих лідерів з обох регіонів, 15 активних молодих людей Вінниччини, в тому числі представники різних громадських організації, пластуни, молоді активісти Вінниччини та працівники Департаменту соціальної та молодіжної політики, вирушили у Сьвєнтокшиське воєводство Республіки Польща.

Візит організований за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Департаменту соціальної та молодіжної політики, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

«В межах партнерської Угоди про співробітництво між Вінницькою обласною державною адміністрацією та Сьвєнтокшиським воєводством (Республіки Польща) ми організовуємо навчальний обмін молоддю і з 22 по 26 листопада їдемо в Польщу на Сьвєнтокшисько-Вінницьку Академію Молодих Лідерів, – пояснює Максим Студілко, заступник начальника управління молодіжної політики та оздоровлення – начальник відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. Цей візит здійснюється для обміну досвідом, для того, щоб молодь могла налагодити робочі мости і в подальшому реалізовувала спільні проекти».

Першочергово молодь зустрінеться із Адамом Ярубасом – маршалком Сьвєнтокшиського воєводства, познайомиться з Центром волонтеріату та діяльністю молодіжних рад міст Стараховіце і Вонхоцк.

Вінницьких активістів привітає мер міста і гміни Піньчов Влоджімежом Бадураком, а також молодь зустрінеться зі сьвєнтокшиськими скаутами, неурядовою організацією «Camposfera» в Сенджішуві та організацією «Kalejdoskop».

 «Я їду в Польщу для того, щоб вдосконалити нашу організацію, - розповідає Марина Таліцина, активістка Вінницького Пласту, - обмінятися та здобути новий досвід, дізнатись, як працюють інші організації, в тому числі, з якими проблемами вони стикаються і як вирішують.»

«Я їду в Польщу для того щоб обмінятись досвідом та налагодити контакти з новими громадськими організаціями, - поділилась своїми планами Ольга Козакова, представниця громадської організації  «Центр Розвитку Пангея Ультіма»

Під час зустрічей на молодь чекають інтеграційні ігри, презентації правових умов молодіжної діяльності, презентації центру активістів «Swietlica Aktywator" та трьох молодіжних ініціатив, реалізованих Піньчовським самоврядним центром культури: проекти «Орієнтуйся», «Кольори молоді в Піньчові» і «Експерементатор», екскурсії та нові враження.