Обласна спостережна комісія розглянула питання щодо стану додержання трудових прав засуджених.

7 листопада 2017 року в залі засідань Вінницької обласної державної адміністрації відбулось засідання обласної спостережної комісії. Відкривав засідання заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, голова спостережної комісії, Ігор Івасюк.

На засіданні розглядалось питання щодо нелюдських умов утримання в’язнів та недотримання їх трудових прав в Крижопільському виправному центрі №113. Крім членів комісії, на засідання було запрошено начальника Крижопільського центру №113, представників Прокуратури Вінницької області, Національної поліції у Вінницькій області, начальника управління праці у Вінницькій області та голову спостережної комісії при Крижопільській райдержадміністрації, які надали інформацію та свої пояснення щодо зазначеного питання.

За результатами засідання обласна спостережна комісія прийняла такі рішення:

  1. Підтримати вказівку Прокуратури у Вінницькій області до Міністерства юстиції України про усунення порушених вимог Кримінально-виконавчого законодавства у діяльності Крижопільського виправного центру №113 та стосовно притягнення до дисциплінарної відповідальності його керівника.
  2. Створити робочу групу із числа членів спостережної комісії та представників громадськості з метою виїзду до Крижопільського виправного центру №113.

Крижопільській спостережній комісії вжити заходів щодо усунення порушень та недопущення подібних ситуацій в подальшому.