Власна справа в пріоритеті для багатодітних сімей.

За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та в рамках діяльності тренінгово-консультаційного центру громадською організацією «Бюро інституційного розвитку» 05 жовтня 2017 року у м. Шаргород проведено тренінг «Розвиток власної справи та самозайнятості» для представників багатодітних, малозабезпечених родин, сімей, що знаходяться у складних життєвих обставинах.

Метою даного заходу стало підвищення рівня економічної спроможності та самостійності багатодітних, малозабезпечених родин, сімей, що знаходяться у складних життєвих обставинах.

У тренінгу взяли участь представники багатодітних, малозабезпечених родин Шаргородського району у кількості 15 осіб. 

В ході проведення тренінгу учасники поглибили свої знання щодо  організаційно-правовової форми бізнесу; системи оподаткування в залежності від обраної форми; створення бізнесу; гроші і ресурси, власна справа: проблеми і шляхи вирішення; визначення реальності дій, перспектив та розрахунків у започаткуванні власної справи та інші. Усі ці теми обговорювалися учасниками протягом тренінгу.

Захід пройшов успішно, група працювала активно, розглядали питання мотивації до започаткування власної справи, продукували бізнес-ідеї, розглядали ризики та проблеми і  шляхи їх вирішення, шукали ресурси. Учасники прийшли до висновку, що для початку бізнесу не так важливо мати багато грошей, головне визначити свої потреби, поставити мету, мати чіткі плани і наполегливість для її досягнення.