Тематично-оздоровчий семінар, який проходить на базі обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталя Заболотна та начальник відділу допомоги учасників АТО Андрій Грачов 4 жовтня 2017 року провели зустріч з учасниками тематично-оздоровчого семінару для голів, заступників та активістів обласних, районних, міських громадських організацій  учасників АТО Вінниччини, який проходить на базі обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни.

Під час зустрічі активно обговорювались питання щодо соціального захисту учасників бойових дій, інвалідів війни та членів сімей загиблих, виплати одноразової допомоги з обласного бюджету, надання послуг із санаторно-курортного лікування учасників бойових дій та професійної адаптації учасників антитерористичної операції,  оздоровлення та відпочинок дітей учасників антитерористичної операції, пільгового перевезення а також забезпечення житлом сімей загиблих осіб, осіб з інвалідністю І-ІІ групи, та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва, або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

Загалом, зустріч пройшла продуктивно. Учасники семінару отримали відповіді на свої запитання. Відбувся обмін досвідом впровадження цікавих ідей та практик, були озвучені актуальні пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства.