Представники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації взяли участь у відкритому засіданні Жмеринської міської міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протид

Серед пріоритетних обговорено питання щодо виконання норм статей 12 і 13 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», опрацьовано заключні зауваження Комітету з ліквідації дискримінації щодо жінок.

Про стан реалізації державної гендерної політики у Вінницькій області виступила з доповіддю Світлана Ярмоленко, заступник начальника управління праці та сімейної політики - начальник відділу сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

З презентаційними матеріалами щодо огляду міжнародного та національного законодавства виступила Анжела Кіль, заступник начальника вищезазначеного відділу.

Учасники засідання значну увагу звернули на шляхи попередження проявів сексистської реклами.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

 

До уваги!

У Вінницькій області за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації функціонує «Лінія довіри» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі.

У разі необхідності телефонуйте за номером: 0 800 75 04 75.