З двотижневого відпочинку в Чехії повернулись діти загиблих та поранених бійців АТО з Вінниччини.

Вони перебували в Ліберецькому краю Республіки Чехія завдяки реалізації домовленостей між головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та Мартіном Путою – гетьманом Ліберецького краю.

Поїздка і відпочинок був насичений культурними та розважальними заходами. Діти побували у художньо-промисловому училищі склодувів, де мали можливість спробувати створити власний виріб зі скла та біжутерію, мандрували вуличками Праги відвідали зоопарк  в Ліберці, відвідали замок «Старий град» з лицарськими боями.

Також у програмі подорожі був Mirakulum парк, що у місті Міловіце, – це 10 гектарів оригінальних розваг з багатьма ігровими майданчиками, дитячим зоопарком, гігантським батутом і гойдалками, канатними дорогами, підземними переходами та вузькоколійна залізнична колія, побували на знаменитій 94 метровій телевежі на горі Єштед, яка є символом міста Ліберець. Сповнені вражень від спілкування з однолітками та від побаченого, з новими силами дітлахи випромінюють готовність вчитись, пізнавати нове та розвиватись самим і розвивати Україну.