Останні дні відпочинку дітей загиблих та поранених учасників АТО передбачають не менш захопливі та цікаві подорожі.

Завдяки попереднім домовленостям між головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та гетьманом Ліберецького краю Республіки Чехія Мартіном Путою наші мандрівники побували в аквапарку, де досхочу накупались та отримали безліч позитивних емоцій, а також катались на катері та милувались краєвидами.

Вчорашній день став для дітей наповнений фізичними активностями та різноманітними емоціями. Їх об’єднали у чотири групи, кожній з яких надали  тренера, щоб навчити грати у великий теніс. Це заняття викликало неабиякий захват та справжню щиру радість у підростаючого покоління. Допомогло розслабитись та закріпити емоції катання на байдарках.

Програмою сьогоднішнього дня передбачена подорож до зоопарку у в Ліберці, який знаходиться практично в центрі міста і займає велику територію. На площі 13 гектарів є й лісові угіддя, і струмок, і скельні утворення. Тут мешкають близько тисячі представників фауни. Для них створені оптимальні умови утримання. Клітин немає, всі тварини утримуються у спеціальних павільйонах, де відтворена середовище їх проживання. Крім того, діти завітають до екопарку. Фельдман Екопарк – це багатосторонній благодійний проект, який об’єднує в собі турботу і допомогу тваринам, терапію для дітей з особливими потребами, реабілітаційну, науково-дослідницьку та освітню бази, а також дозвілля для тих, хто любить природу. Одна з головних місій Фельдман Екопарк – виховання морально і фізично здорового покоління. Регіональний ландшафтний парк – безбар’єрний майданчик для роботи соціальних проектів, спрямованих на допомогу дітям з особливими потребами, молоді з девіантною поведінкою, людям, постраждалим в результаті конфлікту на сході України, популяризацію здорового способу життя в цілому, а також підтримку молодих дарувань.