Підопічні будинку-інтернату геріатричного профілю освоюють техніку малювання на воді.

 Сьогодні підопічні Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю освоюють техніку малювання на воді, один із видів арт-терапії, який сприяє вираженню думок, почуттів, емоцій, потреб, як і будь-яка творчість, має високий позитивний емоційний заряд, формує активну життєву позицію, впевненість у своїх силах.


Проведення арт-терапевтичних майстерень у закладах соціальної сфери має на меті організацію конструктивного дозвілля та терапевтичну дію для людей похилого віку та осіб з інвалідністю, адже художня творчість допомагає краще ідентифікувати й оцінювати свої почуття, спогади, образи майбутнього, порозумітися з самим собою.
Малювання на воді - це не процес створення шедевра і не заняття, спрямоване на створення естетично гарного малюнку. Ефективність такого виду арт-терапії базується на тому, що метод дозволяє виражати почуття на символічному рівні. При цьому приховані переживання висловлюються легше, неприємні або важкі переживання не сприймаються, а переносяться в творчість, з’являється можливість відгородитися від внутрішніх переживань, страхів, що є першим кроком на шляху до звільнення від них.