Вінницька делегація працює над законодавчими ініціативами.

Сьогодні, роботу Міжнародної конференції під назвою: «Протидія торгівлі  людьми з метою трудової експлуатації»,  яка проходить уже другий день  у м. Києві відкрила  Тетяна  Руденко, Керівник програми «Людська безпека»,  Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

З питанням про вирішення торгівлі людьми з метою трудової експлуатації в регіоні країн-учасниць ОБСЄ виступила Посол Мадіна Джарбусинова,  Спеціальний представник та координатор ОБСЄ з питань  боротьби з торгівлею людьми, Секретаріат ОБСЄ.

Про актуальність аспектів торгівлі людьми з метою трудової експлуатації говорив  Артем Крищенко, Керівник Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції  України.

З доповіддю  про ключові моменти в розслідуванні злочинів, пов’язаних  з торгівлею людьми з метою трудової експлуатації виступив  Олександр Єгоров, Прокурор першого наглядового відділу  за додержанням законів при проведенні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією,  Генеральна прокуратура України.

Далі, усі учасники міжнародної конференції працювали  у робочих групах по напрямках.

Делегація Вінницької області у складі: Наталі Заболотної – директора  Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації,  Володимира  Марунька – начальника Управління Держпраці у Вінницькій області,  Руслана  Охоти – заступника начальника відділу прокуратури Вінницької області, Наталі Козлової – президента  Вінницької  ГО ФО «Прогресивні жінки» активно працювала  над законодавчими ініціативами у напрямку «Попередження, виявлення та реагування на транснаціональну торгівлю людьми з метою  трудової експлуатації  через посередників, які пропонують працевлаштування за кордоном».

Усі напрацювання  Вінницької делегації були презентовані  для обговорення учасниками міжнародної конференції.