Всеукраїнський семінар-нарада з виконання Україною заключних зауважень Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок.

Сьогодні, в цей час директорка Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталья Заболотная приймає участь у Всеукраїнському семінарі-нараді з виконання Україною заключних зауважень Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок за результатами розгляду 8- періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок.


У заході беруть участь народні депутати України, заступники Міністрів, представники міжнародних та громадських організацій.
На нараді розглядаються питання функціонування інституційного механізму в умовах децентралізації, включення гендерного компоненту до програм соціального та економічного розвитку областей, протидії гендерно зумовленому та сексуальному насильству умовах збройного конфлікту, шляхів зменшення розриву в оплаті праці чоловіків та жінок, протидії множинній дискримінації. Також презентуються міжнародні проекти у сфері застосування Конвенції ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок.