Департамент соціальної та молодіжної політики спільно з асоціацією міст України провели навчання для заступників голів ОТГ щодо надання якісних соціальних послуг в умовах децентралізації.

Терцентри можуть бути самоокупними.
Два терцентри в області вже виходять на самоокупність. Про це на семінарі, який для соціальних служб новостворених ОТГ організувало Вінницьке регіональне відділення @Асоціації міст України наголосив фахівець департаменту соціальної політики ОДА Шмігленко Сергій.


Також він зазначив важливість розширення переліку соціальних послуг терцентрами, наприклад у Іллінецькій ОТГ проводять навчання комп'ютерній грамотності, іншим новим знанням в рамках проекту Університет третього віку.
У своїй доповіді, яка закцентувала увагу присутніх на категорії "вразливі сім'ї" пані Олена Стоялова розповіла про нові моделі взаємодії обласних структур з соцслужбами ОТГ. В той же час вона зазначила, що сьогодні усі зусилля мають бути спрямовані на допомогу таким родинам, а не на вилученні дітей.
- Дитина має зростати у родині, це найкраще середовище. Наша спільна задача- допомогти таким сім'ям налагодити свій побут та атмосферу.
Про особливості догляду за людьми похилого віку, нові стандарти, розширення послуг, залучення до роботи волонтерів та благодійників говорила Богдана Данчак.