Нові можливості для людей з інвалідністю. Навчитися водінню та отримати водійські права легко і доступно для жителів міста та області

Тепер ще одна послуга стала доступною для людей з порушенням опорно-рухового апарату, які проживають у місті та в межах Вінницької області.

 За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної  політики облдержадміністрації стартує спільний проект ГО «Паросток» та Вінницького обласного автоучкомбінату «Кроки до незалежного життя», який фінансується благодійним фондом Фінляндії «ABILIS». Однією з цілей даного проекту є сприяння підвищенню якості життя для дорослих осіб з інвалідністю в громаді, а саме створення рівних можливостей для навчання водінню осіб з інвалідністю шляхом установки комплекту ручного управління  автомобіля та забезпечення безкоштовного навчання в одній з автошкіл міста у 2017 році для 15 осіб з порушенням опорно-рухового апарату, які проживають в межах м. Вінниця та Вінницької  області. Станом на 31.05.2017 року  переобладнано автомобіль марки Маzda 3 та сформована перша «п’ятірка» навчаючих, (осіб з порушенням опорно-рухового апарату), навчання яких розпочнеться 15 липня  2017 року та триватиме 2,5 місяці.