Модель ПАРЄ-2017.

6 квітня 2017 року, за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, в коворкінг-центрі Донецького національного університету імені Василя Стуса було проведено Модель ПАРЄ-2017.

Цей захід, підготовлений викладачами кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики та студентами спеціальності "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії", спрямований на підвищення обізнаності молоді у питаннях функціонування міжнародних організацій та вирішення конкретних політичних проблем в галузі міжнародної та державної політики. Впродовж п’яти годин тривала симуляція пленарного засідання Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), в якому кожен з 32 делегатів представляв країну-члена Ради Європи.
Уявне пленарне засідання ПАРЄ складалося з двох секцій: «Внесення змін до регламенту ПАРЄ» та «Функціонування демократичних інститутів в Україні». Під час немодерованих і модерованих дебатів учасники заходу поділилися на політичні групи, готували поправки до проектів резолюції, відстоювали власні позицій у дебатах та врешті-решт прийняли підсумкові резолюції з обох питань. Слід підкреслити, що весь процес ухвалення рішень відбувався з дотриманням реальних правил процедури ПАРЄ.