Продовжуємо співпрацю у сфері соціального захисту населення між Вінницькою областю та Ясським повітом Республіки Румунії.

Продовжуємо співпрацю у сфері соціального захисту населення між Вінницькою областю та Ясським повітом Республіки Румунії.
Протягом тижня в області перебувала офіційна делегація керівників закладів соціальної сфери для осіб поважного віку та осіб з інвалідністю Республіки Румунія на чолі з заступником генерального менеджера Головного управління соціальної допомоги та захисту дітей Ясського повіту – Іоаном Тіку.

Члени делегації відвідали заклади соціальної сфери Вінницької області, зокрема, Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, Обласний комплексний центр надання соціальних послуг, територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг)? Гайсинського району та м. Вінниці, Вінницький міський центр «Гармонія» імені Раїси Панасюк. Також пан Іоан Тіку виступив спікером у I Відкритому форумі з соціальної роботи «Вінниця – 2019» та поділився досвідом щодо організації надання соціальних послуг людям похилого віку у Ясському повіті.
Закордонні гості були приємно вражені‼️ досягненнями Вінниччини у соціальній сфері та відзначили, що не зважаючи на те, що Україна поки не є членом Європейського Союз, стратегічні цілі та завдання Вінницької області повністю відповідають сучасним європейським стандартам. «Така співпраця обов’язково повинна продовжуватись, оскільки ті реформи, які відбуваються в Україні сьогодні, у Румунії уже на завершальній стадії, і нам важливо врахувати їхній досвід для недопущення помилок та створення якісної системи надання соціальних послуг у Вінницькій області»- зазначила директорка Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna)