Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери.

31 жовтня, в залі обласного музично-драматичного театру імені М.Садовського відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери. В урочистому зібранні взяли участь члени делегації Ясського повіту республіки Румунія, які перебувають з візитом на Вінниччині.

Тих, хто завжди готовий прийти на допомогу,чия компетентність, працьовитість, душевне тепло служать людям у скрутних обставинах, з професійним святом вітали голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський та в.о. керуючого справами виконкому Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

Колег з усієї області привітала з професійним святом директорка Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна.

Цього дня у театрі ім. М. Садовського звучали музичні вітання від Народного артиста України Станіслава Городинського, гурту «ВОДОГРАЙ», радували своєю майстерністю та різнобарвними сценічними костюмами танцівники студії сучасного танцю «3Z»Команда та школи бального танцю «ГРАЦІЯ». Дуже зворушливою вийшла хореографічна композиція «Небо»(танець на візках) від танцювального колективу «ГАРМОНІЯ».