Про організацію ХІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 04. 10.2019 року № 1462  «Про організацію ХІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок  46  дітей, які  потребують першочергової підтримки держави,  із районів та міст обласного значення, а саме:з Барського району – 6 дітей, Бершадського – 3, Вінницького – 15, Жмеринського – 1, Крижопільського – 5, Теплицького – 3, Тульчинського – 2, Хмільницького – 1, Чернівецького – 2, м. Козятин - 7 дітей.

Головним  завданням  зміни «Платформа безпеки», що відбудеться  з 20 жовтня по 9 листопада 2019 року,   буде  виховання у дітей свідомого ставлення до свого життя  та здоров’я. Ігрова модель зміни реалізовуватиметься у вигляді роботи «Платформи безпеки», метою якої є організація освітнього простору для формування  навичок безпечної для життя і здоров’я поведінки  як у повсякденному житті так і при виникненні надзвичайних ситуацій. «Платформа безпеки» складається  є 8 тематичних секторів: «Медична безпека», «Безпечний спосіб життя», «Інформаційна безпека»,  «Безпечний будинок», «Безпека на дорозі», «Моральна безпека», «Соціальна безпека», «Небезпечні стихії».

   Кожен сектор «Платформи безпеки»  направлений на формування конструктивної моделі поведінки людини в ситуаціях, які можуть загрожувати її життю, здоров’ю, добробуту. Зазначену стратегію буде реалізовано через різні  форми освітньо-виховної роботи: конкурсно - розважальну програму «Stop Virus», конкурс агітаційних відеореклам «Увага! Діти на дорозі!», шоу-мод  «Рятувальник - то не професія, а стиль життя»,  пісенно-ігрову програму «Рухайся вперед»,   гру по станціях «Допомога поруч».

Партнери зміни: Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Одеській області,Головне Управління Національної поліції в Одеській області, Департамент превентивної діяльності Національної поліції України та Головне Управління Національної поліції в Одеській області.

 

 В закладі організовано навчання  у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яка працює за триместровою системою, за п’ятиденним робочим тижнем, в одну зміну: з 9.30 год. до 13.50 год. Тривалість уроків в 1-11-х класах – 35 хвилин, тривалість перерв: 10 хвилин.

 

Більше інформації на сайті закладу:

http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh