Про організацію ХІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від    04.10.2019р. № 1461 «Про організацію  ХІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними  підрозділами райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей, здійснили організаційні заходи щодо направлення на оздоровлення дітей  пільгових категорій на тематичну соціальну  зміну  «Знай свої проава».

 

З 18жовтня   по 7 листопада  2019 року  в дитячому центрі відпочиватимуть діти із районів та міст обласного значення:  Бершадського – 3, Калинівського – 2,  Крижопільського – 2, Липовецького – 2, Літинського -2, Немирівського – 4, Тиврівського – 2, Тростянецького -2,  м. Вінниця – 14, м. Могилів-Подільський – 7; усього - 40 осіб.

Програма зміни передбачає проведення тренінгів особистісного та громадянського зростання, тренінгів з прав дитини, рольових ігор, спрямованих на розширення знань своїх прав та обов’язків, знайомство з основними положеннями «Конвенції ООН про права дитини» та «Декларації прав дитини».

Головні події зміни:

- правопросвітницький проект «Модель ООН в Артеку»;

- панельна дискусія «Мої права»;

     - загальноартеківські дебати «Я дитина – я людина».

Партнери: Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги, Національна бібліотека України для дітей, Дитячі і молодіжні громадські організації.

Більше інформації на офіційному сайті https://artek.ua