Життя на пенсії одноманітне та нецікаве⁉️Анітрохи ‼️і в тому нас вкотре переконують активні жителі області старшого віку

До відзначення Міжнародного дня людей похилого віку творчі колективи територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського, Томашпільського та Тросятнецького районів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі хорового співу «З любов`ю до життя», який проведено Благодійною організацією «Благодійний фонд «Дніпровський» за сприянням Міністерства соціальної політики України у м. Київ. Участь в пісенному конкурсі взяли 6 хорів та 25 хорових ансамблів (понад 300 учасників) з Києва, Київської, Чернігівської, Донецької, Полтавської, Вінницької, Харківської, Кіровоградської, Рівненської, Сумської, Івано-Франківської областей.

За результатами конкурсу,народний аматорський колектив «Матіола» Томашпільського району отримав звання лауреата ІІ ступеня, колектив "Журавочка" Козятинського району - лауреата ІІІ ступеня, а колектив "Гордівчанка" Тростянецького району отримав запрошення від Об'єднаного хору Риму виступити в Італії.
"Активне та змістовне життя?‍??‍? старших мешканців Вінниччини сприяє їхньому довголіттю. Саме тому програма "Активне довголіття" є пріоритетом в роботі нашого Департаменту у напрямку підтримки людей похилого віку."- зазначає директорка Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna)