Переймаємо успішний досвід щодо впровадження послуги раннього втручання!

На виконання пункту 1 розділу ІІІ протокольного рішення засідання Національної Ради з питань раннього втручання від 05.07.2019 року №1, 27 вересня 2019 року у відеоселекторі відбулось засідання робочої групи із представників Департаментів охорони здоров’я, освіти та науки, соціальної та молодіжної політики, закладів, на базі яких впроваджуватиметься надання послуги раннього втручання у Вінницькій області та колегами із Одеської міської ради, які успішно запровадили послугу раннього втручання у своєму регіоні.

Присутні мали змогу поспілкуватись та перейняти досвід унікального для України Центру раннього втручання Дитячої міської поліклініки №6 м. Одеса, який функціонує як структурний підрозділ поліклініки та укомплектований мультидисциплінарною командою фахівців - дитячим неврологом, логопедом, психологом, фізичним терапевтом, фахівцем з соціальної роботи, які надають комплексну допомогу сім’ям з дітками від 0 до 4-х років.
«Сьогодні допомогу Центру раннього втручання вже отримують 37 одеських родин, ще 12 очікують на неї» - зазначив Сергей Горищак, головний лікар закладу.
За результатами зустрічі було обговорено шляхи можливої співпраці, зокрема в частині підготовки команд раннього втручання із Вінницької області на базі Центру.