Про організацію Х тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 12. 09.2019 року № 1347 «Про організацію Х тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок  33  дітей, які  потребують першочергової підтримки держави,  із районів та міст обласного значення, а саме:з Іллінецького району – 3 дітей, Калинівського – 5, Липовецького – 3, Літинського – 3, Немирівського – 3, Оратівського – 3, Погребищенського – 1, Томашпільського – 2, Тростянецького – 2, Хмільницького – 2, Чечельницького – 2, Ямпільського – 2 дітей.

Головним  завданням зміни «Гартуємо волю і міць», що відбудеться  з 27 вересня по  17 жовтня  2019 року,   буде виховання у дітей патріотичних почуттів та громадянської відповідальності. У рамках зміни пройде спортивна історико - патріотична гра «Ми – козацького роду нащадки», присвячена Дню українського козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці. Програма зміни передбачає    проведення низки  освітньо - виховних заходів різного рівня та форми реалізації, направлених на поглиблення  дітей знань з історії України, українського козацтва, героїки визвольного руху, особливостей діяльності силових структур України. Протягом зміни діти познайомляться з  досягненнями  у галузях мистецтва, освіти, науки та спорту.

Відзначатимуться День захисника України, День учителя.

Буде організовано виїзні екскурсії до Військової Академії (м. Одеса),  на фрегат «Гетьман Сагайдачний».

 В закладі організовано навчання  у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яка працює за триместровою системою, за п’ятиденним робочим тижнем, в одну зміну: з 9.30 год. до 13.50 год. Тривалість уроків в 1-11-х класах – 35 хвилин, тривалість перерв: 10 хвилин.

 

Більше інформації на сайті закладу:

http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh