Креативно та весело відбулася сьогодні профорієнтаційна акція для учнівської молоді міста «Територія вибору».

Професійне самовизначення учнівської молоді та формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці - основна мета заходу, який відбувся завдяки співпраці соціальних партнерів в рамках ведення соціального діалогу.

В рамках акції працювали різні локації: «Атлас професій», «Право на успіх», «Profiленд», «Profі-шоу», де школярі могли ознайомитися з різними видами професій та набути нових умінь та навичок, випробувавши власні сили у майсте-класах. Фахівці служби зайнятості разом із представниками освітніх установ провели для учасників цікаві атракції різного формату, профорієнтаційний квест, флешмоб «Хочу#Можу#Треба#Професія#Успіх»; презентацію експозицій професійно-технічних навчальних закладів; демонстрацію моделей одягу, зачісок, бармен-шоу тощо.

Організатором заходу виступив Вінницький обласний центр зайнятості у партнерстві з Департаментом освіти і науки ОДА, Департаментом соціальної та молодіжної політики ОДА, Вінницьким державним центром естетичного виховання учнів, Департаментом освіти Вінницької міської ради та Донецьким національним університетом імені Василя Стуса.