Про організацію ІХ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 07. 08.2019 року № 1216 «Про організацію ІХ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок  34  дітей, які  потребують першочергової підтримки держави,  із районів та міст обласного значення, а саме:з Гайсинського району – 6 дітей, Жмеринського – 3, Мурованокуриловецького – 1, Шаргородського – 5, м. Вінниця - 15, м. Жмеринка – 1, м. Могилів-Подільський 3 дітей.

Головним  завданням зміни «Я – бренд своєї країни», що відбудеться  з 4 по 24 вересня  2019 року,  є громадянське виховання, розвиток ініціатив у сфері дитячого  самоврядування.  В основі зміни  – проведення фестивалю «Нова генерація». Програма  фестивалю  спрямована на розвиток у дітей  лідерський якостей, творчого та інтелектуального потенціалу. В межах Фестивалю відбудуться  творчі зустрічі та майстер-класи  представників  кіномистецтва, тренінг з дебатних технологій, ознайомлення з технологією роботи СМАРТ, розробка проектів, проведення акцій, круглих столів участь в інтелектуальних  шоупрограмах, відвідування Музею цікавої науки, екскурсія до Одеської кіностудії тощо.

В рамках зміни відбудеться  Всеукраїнський фестиваль дебатних клубів та Міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT

 В закладі організовано навчання  у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яка працює за триместровою системою, за п’ятиденним робочим тижнем, в одну зміну: з 9.30 год. до 13.50 год. Тривалість уроків в 1-11-х класах – 35 хвилин, тривалість перерв: 10 хвилин.

 

Більше інформації на сайті закладу:

http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh