Літній час - це найкращий період для психологічного та емоційного розвантаження дітей учасників АТО/ООС. З цією метою нами було організовано різноманітні заходи, якими ми охопили близько 1700 дітей з Вінниччини.

Одними із найяскравіших моментів були 15 літніх пікніків на природі для дітей учасників АТО/ООС, у яких взяло участь більше 750 дітей з 20 районів та 4 міст області.

Нашим незамінним помічником був КЗ «Спорт для всіх», представники якого забезпечували якісну спортивно-розважальну програму для діток будь-якого віку.

Також було організовано безкоштовне відвідування культурно-розважальних заходів для дітей учасників АТО/ООС (кінотеатр «КінопалаЦ» та "SmartCinema" - 100 дітей, мотузкового парку ТОВ «Активна країна» – 60 дітей, зоопарку - 160 дітей, розважальних заходів у ТРЦ «Мегамолл» - 220 дітей, відвідування приватної стайні "Altera Vita" - 66 дітей, курс друку на 3D-принтерах (3D Printing workshop)- 40 дітей.)

Екскурсійні поїздки до Польщі та Румунії, у яких взяли участь 100 дітей та 3 поїздки у серце Карпат для 150 осіб, напевне дітям запам’ятаються найбільше, адже вони отримали не лише нові враження, нових друзів та нові емоції, але і величезний ресурс та багато сил на новий, успішний навчальний рік.