Підійшла до завершення друга подорож діток учасників АТО/ООС до Румунії!

У цій поїздці взяли участь 40 дітей, з яких – 4 з числа членів сім'ї загиблих (померлих) Героїв, 18 – учасників бойових дій, які отримали інвалідність внаслідок війни або важкі тілесні травми, 18 – з багатодітних сімей учасників АТО/ООС.

Подорож, як тривала з 24 по 31 серпня була наповнена безліччю екскурсійних походів, розважально-спортивних заходів, цікавих знайомств та приємних сюрпризів, які не залишили жодного мандрівника байдужим.

Діти відвідали Ясський палац культури, монастир трьох ієрархів, митрополичу церкву Молдови та Буковини, художні музеї, ботанічний сад ім. Анастасії Фату, дитячі інтерактивні центри, парк «Ноїв ковчег», комплекс Паласласі, базу відпочинку Ciric.Також діти прогулялись по бульвару Стівена Великого та парку Копу, де на них чекали рекреаційні заходи. Мандрівники також тісно познайомились із сферою соціального захисту у м. Ясси.

Надзвичайно приємним стало те, що приймаюча сторона не оминула увагою жодне свято наших діток, адже на поїздку припало цілих три Дня народження.

Всього до Румунії поїхали 80 діток з 21 району та 6 міст Вінниччини!

Діти повернулись надзвичайно задоволеними, адже отримали не лише нові враження, нових друзів та нові емоції, але і величезний ресурс та багато сил на новий, успішний навчальний рік.