І ще один супер позитивний захід для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

І цього разу не ми думали де ж провести черговий захід, а місце проведення нам «замовили» самі ж учасники наших попередніх дійств.
Сьогодні Департаментом спільно з громадською організацією "Фундація суспільного розвитку" проведено заходи з активного дозвілля для 60 осіб похилого віку та осіб з інвалідністю у Подільському зоопарку. Для учасників заходу- мешканців Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю?‍?, Обласного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю внаслідок ментальних порушень та жителі Літинського та Жмеринського районів, проведено захоплюючу екскурсію зоопарком, кулінарний майстер-клас, майстер-класи з розпису імбирного печива, заготовок картин, еко-сумок та проведено тренінг-гру?

Кожен мав можливість навчитись чомусь новому, цікаво та із змістом провести час. 
«Такі заходи мають бути не як свято, а як звичайна буденна подія‼️. І якщо особа з інвалідністю чи похилого віку хоче відвідати театр, кіно чи музей, вона повинна мати на то усі можливості. І наше завдання спільно з владою на місцях створити такі умови»- зазначила директорка Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna)