Про організацію VІІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 16. 07.2019 року № 1104 «Про організацію VІІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок  42 дітей, що потребують першочергової підтримки держави  із районів та міст обласного значення, а саме:з м. Вінниці -  14 дітей, Вінницького району – 5 дітей,  з Козятинського,  Погребищенського,  Ямпільського –  по 2 дітей, з  Мурованокуриловецького,  Немирівського, Хмільницького районів, з міст Жмеринка, Ладижин, Хмільник -   по 1 дитині.

 Крім того, для участі у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих змаганнях  серед дітей та юнацтва "Олімпійська зміна", що відбудуться у період зміни,   за поданням Управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації направлено переможців та призерів всеукраїнських спортивних змагань, вихованців Обласної спортивної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Олімпія», членів дитячої команди з хокею на траві (м. Вінниця) – 10 осіб.

Знаковими подіями   тематичної зміни  «Незламні. Вільні. Незалежні». стануть фестиваль  «Україна від А до Я!», фуд-квест «Скарби української нації», патріотичний марафон «З Україною в серці». Діти побувають  в інтерактивному музеї «Вільні. Незламні. Незалежні», стануть учасниками  урочистих заходів, присвячених Дню Державного прапора України та Дню Незалежності України.

 

Більше інформації на сайті закладу:

http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh