Про динаміку погашення заборгованості із виплати заробітної плати, яка збільшилась на Дочірньому підприємстві «Теплокомуненерго МАЯК» ПАТ «Вінницький завод «МАЯК», а також про стан соціально-трудових відносин у колективі, колективні трудові спори та заход

Про динаміку погашення заборгованості із виплати заробітної плати, яка збільшилась на Дочірньому підприємстві «Теплокомуненерго МАЯК» ПАТ «Вінницький завод «МАЯК», а також про стан соціально-трудових відносин у колективі, колективні трудові спори та заходи, що вживаються для їх запобігання і вирішення йшлося 5 серпня під час спільної робочої зустрічі соціальних партнерів Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області, Управління Держпраці у Вінницькій області з керівником Дочірнього підприємства «Теплокомуненерго МАЯК» ПАТ «Вінницький завод «МАЯК» О. Федоровим. 

За результатами зустрічі соціальними партнерами рекомендовано керівнику здійснити низку першочергових завдань та надати графік погашення заборгованості із заробітної плати.
Довідково: загальна сума заборгованості із заробітної плати за оперативними даними станом на 01.08.2019 перед 35 працівниками Дочірнього підприємства «Теплокомуненерго МАЯК» ПАТ «Вінницький завод «МАЯК» становить 435,0 тис. грн.