На Вінниччині створено Експертну раду з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі

Сьогодні у  Вінницькій області  пройшло установче засідання Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі

Сьогодні у Вінницькій області пройшло установче засідання Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі, яка створена наказом Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, відповідно до статті 12 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», п. 5 п. п. 1, 41 Положення про Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, на виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 30.09.2016 року № 1116 «Про затвердження рішення колегії Міністерства соціальної політики України від 22 вересня 2016 року «Про реформування системи соціального захисту населення у 2016-у та 2017 роках» в частині забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, з метою забезпечення розгляду звернень за фактами дискримінації за ознакою статі.
До складу увійшли представники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, громадських організацій, Вінницького освітнього гендерного центру, регіональний координатор взаємодії з громадськістю у Вінницькій області Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, депутати Вінницької обласної ради.
На порядку денному були розглянуті питання:
1. Стан гендерної політики у Вінницькій області
2. Організаційні питання щодо забезпечення роботи Експертної ради: склад, положення, законодавча база.
3. Результати проведення моніторингу реклами у м.Вінниця.
Під час засідання учасники активно обговорювали питання, дискутували та надавали пропозиції щодо подальшої роботи.