Робоча нарада з керівниками управлінь праці та соціального захисту населення районів/міст області щодо механізму видачі допомоги «пакунок малюка» у 2019 році.

24 січня директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna провела робочу нараду з керівниками управлінь праці та соціального захисту населення районів/міст області щодо механізму видачі допомоги «пакунок малюка» у 2019 році.
Роз’яснила механізм видачі та прийняття заяв і довідок про неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Зокрема вона зазначила: «У Вінницькій області з минулого року налагоджено чіткий механізм взаємодії між управліннями праці соціального захисту населення та пологовими будинками в районах та містах області. Завдяки цьому НАШИМ МАТУСЯМ, ЯКІ НАРОДИЛИ ДИТИНУ І НЕ ОТРИМАЛИ «ПАКУНОК МАЛЮКА» У ПОЛОГОВОМУ ВІДДІЛЕННІ, НЕ ПОТРІБНО НІКУДИ ХОДИТИ. ЗАЯВИ З ВИДАНИМИ ДОВІДКАМИ БУДУТЬ ЦЕНТРАЛІЗОВАНО ПЕРЕДАВАТИСЬ ПОЛОГОВИМИ ВІДДІЛЕННЯМИ ДО УПРАВЛІНЬ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ. ЯК ТІЛЬКИ «ПАКУНКИ МАЛЮКА» НАДІЙДУТЬ В ОБЛАСТЬ - ЇХ БУДЕ ДОТАВЛЕНО ОДЕРЖУВАЧАМ ДО ДОМУ.
Natalia Zabolotna звернула увагу як керівників управлінь праці соціального захисту населення, так і звертається до матусь про важливість перевірки «пакунку малюка» на його повне укомплектування. Тоді у разі виявлення відсутності якоїсь речі із переліку, ми зможемо до замовити її поставку».
Всього у 2018 році у Вінницькій області «пакунки малюка» отримали 4115 матусь.
З початку 2019 року вже видано 584 «пакунки».
«Пакунки малюка», які не отримали в пологових будинках (на сьогодні таких близько 60) заплановано доставити до кінця цього місяця.