Прес-конференція щодо впровадження на Вінниччині новацій законодавства України у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Сьогодні, відбулась прес-конференція директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області Мариною Лукіяновою, заступником директора Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Слободяник, заступником відділення дільничих офіцерів поліції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області Віталієм Шведою, головою правління Вінницької обласної правозахисною організацією «Джерело надії» Аллою Студілко, регіональною координаторкою Фонду народонаселення ООН у Вінницькій області Наталею Сергієнко щодо впровадження на Вінниччині новацій законодавства України у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. 

«Сьогодні ми не просто декларуємо, а надаємо реальну допомогу постраждалим від гендернозумовленого насильства, в тому числі домашнього насильства. В області функціонує один з найбільших та перший в Україні обласний притулок, для осіб, які постраждали від домашнього насильства. В якому жінки з дітьми можуть отримати не лише прихисток, а й комплекс інших послуг для того щоб розпочати нове життя» - відзначила Наталя Заболотна.