Круглий стіл на тему: “Паліативна допомога дітям. Забезпечення прав дітей, які потребують паліативної допомоги».

За підтримки директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) у Вінницький молодіжний центр "Квадрат" саме зараз проводиться круглий стіл на тему: “Паліативна допомога дітям. Забезпечення прав дітей, які потребують паліативної допомоги», головним спікером якого є радник міністра охорони здоров’я України з питань паліативної допомоги Брацюнь Олександра Петрівна.

Учасники круглого столу - лікарі педіатри, лікарі загальної практики і сімейної медицини, лікарі онкологи з медичних закладів м. Вінниця та Вінницької області, спеціалісти Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА, Служб у справах дітей та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, дитячих будинків інтернатів ІІІ-ІV профілів. 
На Круглому столі обговорюються питання надання паліативної допомоги дітям до 18-ти років, які проживають вдома, особливості життя сімей, які перебувають у важких життєвих обставинах у зв’язку з хворобою дитини. Метою проведення круглого столу є напрацювання механізмів взаємодії та співпраці соціальних служб та закладів охорони здоров’я у напрямку роботи з паліативними дітьми та їх сім’ями.