Про перспективи розвитку системи соціальної та молодіжної політики області, пріоритетні напрямки роботи органів соціального захисту населення на 2019 рік.

Про перспективи розвитку системи соціальної та молодіжної політики області, пріоритетні напрямки роботи органів соціального захисту населення на 2019 рік йшлося під час сьогоднішньої зустрічі директора Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) з керівниками органів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення, які з 10 грудня розпочали навчання за професійною програмою у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.

Інніційоване Департаментом навчання у вказаному Центрі буде проходити для керівників до 21 грудня 2018 року. Протягом двох тижнів вони будуть опрацьовувати актуальні питання соціального захисту населення, зміни до законодавства та підвищувати свій рівень компетентностей, лідерських якостей, прийняття управлінських рішень тощо. За результатми професійного навчання слухачам будуть вручені відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.