Про організацію ХІІІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек».

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від  21.11.2018р. № 1752 «Про організацію ХІІІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»  Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до дитячого оздоровчого закладу МДЦ «Артек» на період з 5  по 25 грудня направлено 40 дітей пільгових категорій з районів та міст обласного значення:

 з Гайсинського (2 особи), Козятинського (1 особа), Липовецького (3 особи), Літинського(2 особи), Мурованокуриловецького(2 особи),  Томашпільського (2 особи),Тростянецького (2 особи), Хмільницького (3 особи), Чернівецького (3 особи), Ямпільського(4 особи), м. Вінниці (10 осіб), м. Жмеринки (1 особа), м. Ладижин (2 особи), м. Могилева-Подільського (2 особи).

У період проведення зміни, що має назву «Під оберегом Святого Миколая» (Культурно-мистецький калейдоскоп на основі традиційних та сучасних зимових свят України), для артеківців працюватимуть майстерні дозвілля і фольклору, відкриється мистецький вернісаж новорічних костюмів і ляльковий вертеп, кулінарні курси і новорічна івент агенція.

Головні події зміни - акція «Віфлеємський вогонь в Україні»; культурно-мистецька акція «Зимовий візерунок».

 

Партнери зміни : Київський Палац дітей та юнацтва, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Національна скаутська організація України «Пласт».

Інформацію про заклад можна переглянути на офіційному сайті закладу http://artek.ua