Про організацію ХІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія».

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 05.10.2018р. №1469 «Про організацію ХІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до дитячого оздоровчого закладу УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) на період з 20 жовтня по 9 листопада 2018 року на тематичну зміну оздоровчо-пізнавального спрямування (формування у дітей знань і навичок безпечного способу життя, актуалізація дбайливого ставлення дітей до себе і оточуючих людей) направлено 33 дітей пільгових категорій з районів та міст обласного значення:

з Вінницького (10 осіб), Крижопільського (4 особи), Теплицького (3 особи), Чечельницького (2 особи), м. Вінниці (14 осіб).

Програма зміни включає тематичні блоки, спрямовані на формування у дитини конструктивної моделі поведінки в ситуаціях, які можуть загрожувати її життю, здоров’ю, добробуту. Під час зміни планується застосувати нестандартні форми освітньо-виховної роботи: ситуативний театр «Сам удома», гра по станціях «Швидка допомога», конкурс агітаційних реклам «Діти на дорозі», фестиваль відеоробіт «Мережа може стати павутиною», цикл тренінгів «Ні, означає «Ні», майстер-класи із самозахисту «Гартуємо міць», екстрим-шоу «Повернути час назад».

 

Інформацію про заклад можна переглянути на офіційному сайті закладу http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/