Вулична акція „Walk for Freedom/Хода за свободу”.

18 жовтня з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в м. Вінниця відбудеться вулична акція „Walk for Freedom/Хода за свободу” - мовчазна і мирна хода, яку організовують в світі вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу. В Україні в 2018 році до цієї акції долучаються усі обласні центри та міста країни. Небайдужі громадяни вийдуть аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.
Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.
Запрошуємо усіх охочих долучитись до акції «Хода за свободу» у м.Вінниця, яка розпочнеться 18 жовтня о 13:30 год. Збір учасників ходи за адресою: м.Вінниця, пл.Європейська. Маршрут ходи: Пл.Європейська-Вул.Соборна-Вул.Театральна-Вул. Грушевського- Вул.Архітектора Артинова. По завершенні ходи у Арт-галереї ІнтерШик відбудеться перформанс«Ланцюг злочинних дій».

Акція відбудеться під патронатом Міністерство соціальної політики України, за сприяння A21 UkraineOSCE Project Co-ordinator in UkraineIOM Ukraine та Вінницька обласна державна адміністраціяВінницька міська рада

З додаткових питань звертайтесь за телефоном 0432-61-16-80